Strona użytwa plików cookies. Akceptuję

O nas

Nasza firma to firma rodzinna, która powstała spontanicznie, wychodząc naprzeciw potrzebom dzieci, ich rodziców i opiekunów.

Od dawna zajmujemy się zabawianiem dzieci. Pewnego dnia pomyśleliśmy, że warto skorzystać z wieloletnich doświadczeń oraz pedagogicznego wykształcenia i stworzyliśmy firmę oferującą profesjonalne zajęcie się dzieckiem podczas różnych uroczystości: jego urodzin, komunii, wesela, na wszelkiego rodzaju balach i innych imprezach integracyjnych.

Znamy potrzeby dzieci, sami wychowujemy piątkę pociech, dlatego nie boimy się wyzwań. Przygotowaliśmy wiele scenariuszy, tak by dostosować się do potrzeb różnych środowisk oraz możliwości finansowych i lokalowych naszych Klientów.

Zapraszamy Państwa także do naszego sklepiku, w którym można zakupić akcesoria na imprezy. Prowadzimy również wypożyczalnię kostiumów na bale, inscenizacje teatralne, do szkół, przedszkoli, klubów dla dzieci i dorosłych. Jeśli ktoś zechce oryginalnie udekorować dom, pokój, salę chętnie przygotujemy piękną dekorację z balonów.

Wspomagamy przyszłych nowożeńców. Pomagamy w przygotowaniu wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego. Napełniamy balony helem, wypuszczamy je z pudełka, strzelamy z konfetti, a co jeszcze- zapytaj...

Swoje usługi polecamy klientom indywidualnym, ale też firmom, sklepom, bankom i innym instytucjom, które potrzebują fachowej pomocy.

Wykonanie: www.kumit.pl